podlahypodnohy_web

Služby

VINYLOVÉ PODLAHY​

Vinylová podlaha má všechny skvělé vlastnosti, které od podlahy očekáváte. Je odolná a komfortní. Na došlap je vinyl měkký a teplý. Snadno se udržuje a hodí se do všech místností v bytě či domě.

PLOVOUCÍ PODLAHY​

Ekonomicky nejpříznivější a zároveň nejběžnější varianta podlahy do domácnosti. V současné nabídce lze vybírat různé třídy zátěže, designy, dekory a provedení.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Kvalita bez kompromisů. Pocit pravého dřeva v interiéru nejde nahradit. Díky možnosti opakovaných broušení a renovací získáte jistotu, že dřevěná podlaha je opravdu na celý život.

PROTISKLUZOVÉ PÁSY A ROHOŽE​

Protiskluzové pásy jsou výborným pomocníkem pro zajištění ochrany před uklouznutím. Rohože zajistí zároveň očištění obuvi před vstupem do interiéru.

KOBERCE

Nejširší výběr motivů a vzorů poskytuje bezesporu koberec. Zátěžové koberce do chodby či vstupní haly, koberce s vysokým vlasem do ložnice nebo umělý trávník na vaši zahradu.

KAMENNÉ KOBERCE​

Praktická litá podlaha ze směsi jemných přírodních oblázků a pojiva. Jedná se o univerzální finální povrch, který se aplikuje na nejrůznější typy venkovních a vnitřních ploch a podlah.

MARMOLIT

Dekorativní a vysoce mechanicky odolná omítka na venkovní i vnitřní plochy. Zvláště vhodná na sokly portály, pilíře, sloupy i na zateplovací systémy.

Vezmeme to spolu od podlahy?

Ozvěte se nám a probereme spolu jak přesně vám můžeme pomoct. Úvodní konzultace jsou vždy nezávazné a bezplatné.

Jsme podlaháři z Vysočiny, kterým záleží na dobře odvedené práci.

Kontakty